درباره سور زعفران

درباره سور زعفران

سور زعفران برگرفته از نام سور به معنای سرخ است سور در زبان کردی به معنای قرمز است که نام برند ما برگرفته از این رو انتخاب شده است . سور زعفران با همکاری مستقیمی که با کشاورزان عزیز در سمت خراسان دارد توانسته با مشارکت 800 کشاورز در سال 97 اعتماد خریداران و مشتریان داخلی و خارجی را برآورده کند و در این راه توانسته با برندهای بزرگی همکاری های گسترده تری داشته باشد.

سور زعفران توانسته با تیم قوی بر انتخاب بهترین کیفیت زعفران برای خریداران قدم های بزرگی را بردارد. خریداران سور زعفران به صورت حرفه ای خواسته اند تا تمامی نیازهای آنها برای زعفران اتفاق بیوفتد. ما در این سایت فقط زعفران هایی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم که معیارها و فاکتور های کیفیت را بگذرانند کارشناسان ما در واحد آزمایشگاه طی فرایندهای دقیق این انتخاب را دارند که اگر زعفرانی کیفیت مطلوب را ندارد در اختیار مشتریان قرار ندهد تا مشتریان همیشه از خریدشان توقع بالاترین کیفیت زعفران را در سطح درجه یک نگین صادراتی داشته باشند.

مشتریان زعفران ما

تمامی مشتریان سور زعفران خواسته اصلی که دارند کیفیت است که تیم ما تمام تلاش خود را کرده تا این خواسته را برآورده کند . زعفران انواع مختلفی دارد که ما فقط زعفران درجه یک نگین صادراتی را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم .

همکاری با 800 کشاورز

کشاورزان عزیزی که همکاران ما هستند شریکان تجاری ما هستند نیاز های مشتری را درک میکنند و تمامی خواسته مشتریان را برای خریدی مه دارند برآورده کرده اند.ما خوشحالیم که مشتریان حرفه ای و راضی داریم.

چرا باید زعفران را از سور زعفران بخرید؟

مشتریان دقیقا می دانند که چه میخواهد کیفیت در رنگ دهی زعفران قلم های درشت زعفران و نگین های سرخ با کیفیت، سور زعفران با 800 کشاورزی که همکاران تجاری ما هستند تمام تلاش های خود را انجام می دهد تا به صورت مستقیم زعفرانی که خواسته مشتری هست را برآورده کند شما با خرید زعفران از سور زعفران خریدی مستقیم را از مزرعه های کشاورزی زعفران در خراسان تجربه می کنید .

قدرت رنگ دهی ارگانیک
0

SorSaffron

کشاورزان چگونه با ما همکاری میکنند

کشاورزان به صورت مستقیم با سور زعفران ارتباط دارند تمامی مراحل را در کنار زعفران کاران خراسانی هستیم تا از مرحله کاشت داشت و برداشت را در محیطی حرفه ای بگذرانیم تا مشتریان ما زعفرانی درجه یک از رعفران های سرخ خراسان را در جایجای ایران و جهان دریافت کنند.

تعداد کشاورزانی که در سال97 با سور زعفران همکاری می کنند به 800 کشاورز رسیده است .کشاورزان به صورت حرفه ای مراحل کشت زعفران را در مزرعه های کشاورزی خود به پیش میبرند تا مشتریان زعفران درجه یک نگین صادراتی را به معنای واقعی درک و تجربه کنند.

ثبت نام کشاورزان

کشاورزانی که زعفرانشان در سایت سور زعفران فروخته می شود باید توسط کارشناسان سایت تایید شوند که این فرایند در مرحله ثبت نام تکمیل می شود اگر سوالی دارید میتوانید تماس بگیرید

تعیین سطح کیفیت

کشاورزانی که زعفرانشان در سایت سور زعفران فروخته می شود باید توسط آزمایشگاه زعفرانشان قبل از فروش تعیین سطح شود.

  ارتباط در واتس اپ
  سوالی دارید؟
  سلام
  سوالی دارید؟
  در واتس اپ میتونید تماس بگیرید.
  یا مستقیما تماس بگیرید: 09376775077