خرید راحت و تضمینی

شما میتوانید به راحتی زعفران درجه یک نگین صادراتی را از سایت خرید کنید. زعفران با وزن های بالا را برای مصارف در هتل ها، رستوران ها، تالارها، یا نمونه جهت صادرات به هرجای دنیا را مستقیم از سایت خرید کنید.

آزمایشگاه تعیین کیفیت

تمامی زعفران های ارسالی برای مشتریان در آزمایشگاه های سور زعفران در مرحله قبل از ارسال بازبینی تعیین سطح کیفیت می شود تا مشتریان ما در هرکجایی از ایران و جهان با خیال راحت تری خرید خود را انجام دهند .

همکاری با 800 کشاورز

تمامی زعفران های سایت سور زعفران از همکاری مستقیم 800 کشاورزی است که زعفران درجه یک نگین صادراتی را در فرایند کشاورزی، با کیفیت بالا توسط سایت سور زعفران در اختیار مشتریان قرار می دهد.

NEW PRODUCT
Sor Saffron

خرید زعفران با وزن 100 گرم

خریداران عزیز میتوانید زعفران درجه یک نگین صادراتی را در وزن 100 گرم برای مصرف در رستوران ها ، هتل ها، تالارها و حتی برای خرید جهت صادرات زعفران جهت نمونه هم داشته باشید. شما میتوانید مانند دیگر مشتریان ما در وزن 100 گرم خرید خود را انجام دهید .

TESTIMONIALS
ORGANIC FOODS
JAMS & HONEYS

ارسال زعفران به سرتاسر دنیا و جهان

مشتریان عزیز می توانند زعفران درجه یک نگین صادراتی را با بسته بندی مناسب خرید کنند مشتریان حرفه ای ما بدنیال زعفران با کیفیت هستند و ما این امکان را با 800 کشاورزی که به صورت مستقیم همکاران ما هستند برای همه شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم.

  ارتباط در واتس اپ
  سوالی دارید؟
  سلام
  سوالی دارید؟
  در واتس اپ میتونید تماس بگیرید.
  یا مستقیما تماس بگیرید: 09376775077