زعفران بر چه اساسی قیمت گذاری می شود؟

توجه کنید که قیمت زعفران انواع مختلف دارد زعفران در دسته بندی های مختلف از لحاظ کیفیت درجه بندی و قیمت گذاری میشود فاکتورهای این قیمت ها از لحاظ کیفیت در اندازه قلم نگین، خرد شدگی قلم، از لحاظ سطح رنگ بندی و … بررسی میشود تا در نهایت قیمت زعفران اعلام شود. برخی از ویژگی های شناسایی قیمت زعفران به این صورت است

روش های کاشت و برداشت صحیح

روش های خشک کردن زعفران

روش های برداشت گل و نگه داری

آزمایشات زعفران برای تعیین سطح کیفیت

انواع بسته بندی از لحاظ استاندارد جهانی

Saffron_Price_Sargol

قیمت زعفران درجه یک نگین صادراتی چه فاکتورهایی را باید داشته باشد ؟

اصلی ترین فاکتور برای قیمت زعفران طبق استاندارد سطح کروسین است که تعیین کننده میزان قدرت رنگدهی زعفران است، سور زعفران تمام فاکتورهای لازم در تعیین قیمت زعفران را برای شما لیست کرده است .

قدرت رنگ دهی بالاتر از عدد 280
0
بسته بندی زعفران
0
آزمایش های تعیین سطح کیفیت
0
گواهینامه ها و استانداردهای محصول
0

همکاری با 800 کشاورز زعفران کار

سور زعفران با همکاری 800 کشاورز که به کاشت زعفران در خراسان مشغول هستند تمام تلاش خود را می کند تا شما خریداران حرفه ای، عزیز برای خرید زعفران صادراتی و یا خرید زعفران برای رستوران یا خرید رستوران برای هتل و خرید زعفران برای تالار با وزن های بالا به بخش خرید مراجعه کنند و تجربه متفاوت از کیفیت زعفران نگین درجه یک نگین صادراتی را داشته باشند.

خرید مستقیم از کشاورز

تیم سور زعفران به صورت مستقیم با 800 کشاورز ارتباط دارد تمام زعفران هایی که از سایت سور زعفران خریداری می کنید تعیین کیفیت شده اند و آزمایشات مربوطه را گذرانده اند.

صادرات زعفران به تمام جهان

صادرکنندگان عزیز می توانند زعفران را بدون واسطه با قیمت روز در وزن های بالا از سایت خریداری کنند. برای ضمانت خرید زعفران، آزمایش تعیین سطح کیفیت برای خریدهای با وزن بالا انجام می شود.

آخرین قیمت های زعفران

  ارتباط در واتس اپ
  سوالی دارید؟
  سلام
  سوالی دارید؟
  در واتس اپ میتونید تماس بگیرید.
  یا مستقیما تماس بگیرید: 09376775077